Türk ehliyetiniz ile Uluslararası ehliyet sahibi olup bütün ülkelerde araç sürebilirsiniz!

Uluslararası sürücü belgesi Türkiye dahil olmak üzere bir çok ülkede geçerlidir.
Bu sürücü belgesi mevcut belgenizin 16 dilde tercümesinin yapılmış ve yasal olarak kullanılabilir.
1 Haftada Kapınızda!

Hemen Başvuru Yap

Kısa Süreliğine $1000 yerine $500

Uluslararası sürücü belgesi
Türkiye dahil olmak üzere
bir çok ülkede geçerlidir.

Mevcut ehliyetiniz bütün ülkelerde geçerli değildir.
Bu sürücü belgesi mevcut belgenizin 16 dilde
tercümesinin yapılmış ve yasal olarak kullanılabilir.
Hemen Başvuru Yap

AVANTAJLARI

Uluslararası
Sürücü Belgesi
Avantajları Nelerdir ?

Uluslararası Sürücü Belgesi seyahat ederken dil engeli ve geçerlilik konusunda yardımcı olacaktır. Türk ehliyetiniz yerine bu sürücü belgesini gösterebilirsiniz.
TEST YOK
HIZLI TESLİMAT 1 HAFTA
TÜM DÜNYADA GEÇERLİLİK
BÜTÜN ÜLKELERDE SÜRÜŞ ŞANSI
YURT DIŞINDA EHLİYET SORUNU YAŞAMAMAK
PRESTİJ SAĞLAR

FİRMAMIZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
BİZİ YAKINDAN TANIYIN

15 yıllık tecrübe ve başarı oranı.
  • Newyork, Florida, Brooklyn ve Miami'de 4 ofisimiz vardır.
  • 2003'den bu yana belgelerin bir çok dilde çeviri işlemlerini yapmaktayız.
  • Müşteri memnuniyeti %100 tutmak ana prensibimizdir.
  • Teknolojik yeniliklere her zaman uyum sağlayıp kaiteli hizmet sunarız.

Amerika'dan Ehliyet Almak Çok Kolay!

Tüm dünyada geçerli uluslararası sürücü belgesi! TEST olmadan Sipariş Verip
1 Hafta içerinde Hızlı Teslimat ile sürücü belgenizi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ÜİYOK'leri düzenlemekle sorumlu kuruluş, ülkeler arasında değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, çoğu ülkede Otomobil Kulüpleri, yetkili makamlar tarafından verilenden daha fazla yetkili kuruluşlardır ve sizi ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI'ler hakkında bilgilendirir. Bu ülkeyi, ikamet ettiğiniz ülkede yetkili bir otomobil kulübünün olup olmadığını kontrol etmek için kullanın.
Belgeyi düzenleyen idareye ve yetkililer tarafından oluşturulan sürece bağlı olarak değişir. Bir yayınlama bürosunda sadece birkaç dakika olabilir veya uygulamanın postayla yapılması gerekiyorsa bir kaç hafta sürebilir.
Hayır, mutlaka ülkenizden verilmiş bir sürücü belgesi olmak zorundadır. Ama ek bilgi için buna benzer durumlarda whatsapp destek hattından bilgi alınız.
Uluslararası Sürüş İzni (ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI), İngilizce dahil olmak üzere birçok farklı dilde sürücü belgenizden önemli bilgiler sağlayan bir belgedir. Bu belge, Karayolu Trafiğine ilişkin çeşitli BM Sözleşmeleri sayesinde ortaya çıkmıştır (1926, 1949 ve 1968). Resmi bir seyahat belgesi olarak, ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI bugün 150'den fazla ülkede tanınmaktadır. Düzenli bir sürücü belgesi ile birlikte yürütülen ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI, ülke genelinde seyahat ederken dil engellerini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI ek bir kimlik kaynağı sağlar.
Pek çok ülke, sürücü belgelerini diğer ülkelerden tanımaz, ancak bir ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI’nı resmen tanımaktadır. Bazı ülkeler, ikamet ettiğiniz ülkenin sürücü belgesini onurlandırabilir, ancak yerel bir dil tercümesi (örneğin İspanya) gerektirir. ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI bu tür durumları tatmin edebilir. Bununla birlikte, belirli bir ülkenin hükümetinin bir ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI’na ihtiyaç duymayabilirken, o ülkede bulunan araç kiralama şirketlerinin bir araba kiralaması için bir ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI'na ihtiyaç duyabileceğini unutmayın. Kalkıştan önce bir ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI satın almak, birçok potansiyel güçlükten tasarruf edebilir.
ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI, sürücü belgenizin dışında kendi başına herhangi bir yetkide bulunmamaktadır ve bu nedenle, ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI ile ayrı bir sürüş kaydınız bulunmamaktadır. ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI, sadece ehliyetin bir tercümesi olarak bağlantılı olarak kullanıldığında geçerlidir. Yabancı bir ülkede seyahat ediyorsanız ve bir kolluk görevlisi tarafından durdurulduysanız, uluslararası geçerli sürücü lisansınız memurunuza sunulmalıdır.
Hayır. ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI bir yıl boyunca geçerli olsa da, tüm yerel yasalara uymalısınız. Örneğin, birçok ülkede, ikamet ya da istihdam alırsanız, yerel bir lisans almanız gerekir.
Bir 1949 sözleşmesi için ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI talebinde bulunursanız, veriliş tarihinden itibaren en fazla bir yıl geçerlidir. 1968 model ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI'ler 3 yıla kadar geçerlidir. Ancak, ÜİYOK'lerin geçerliliği yerel sürücü ehliyetinizin geçerliliğini aşamaz. Ayrıca, bazı ülkeler, sadece birkaç haftalığına yabancı ziyaretçilerden gelen ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI'leri tanıtır - genellikle turist vizeleri geçerli olduğu sürece. Birisi ABD’nı yabancı bir ülkeden ziyaret ederse ve bir ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI’na ihtiyaç duyduğunu keşfederse, yerel bir kulüpten AAA satın alabilir mi? Hayır. Seyahat eden kişinin ehliyetinin verildiği ülkedeki bir ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI verilmelidir. Bu nedenle, Birleşik Krallık'tan bir kişinin İngiltere ehliyetine sahip olması durumunda, ULUSLARARASI GEÇERLİ SÜRÜCÜ LİSANSI'nin Birleşik Krallık'ta da yayınlanması gerekmektedir.
Taranan fotoğraflar kabul edilir ve bir sorun yaratmaz. Fotoğraflar renkli veya siyah beyaz olabilir. Fotokopiler kabul edilemez.
Geçici bir lisans geçerli bir lisans olsa da, seyahat etmeden önce kalıcı lisansınızı alana kadar beklemeniz gerekir. Yurtdışındaki yetkililer muhtemelen geçici bir lisans kabul etmeyecektir. Fakat daha detaylı bilgi için watsapp hattından kontak kurunuz.
Yurtiçi ehliyetinizin verildiği ülkeye göre değişir. Genel olarak, kısa bir başvuru formu doldurmanız (genellikle yerel otorite veya otomobil kulübü web sitesi aracılığıyla kullanılabilir), arkada imzanızla birlikte iki adet vesikalık fotoğraf, geçerli yurtiçi - çıkışınızın ön ve arka fotokopisi ehliyet ve idari ücret ödemek.

Müşteri Yorumları

Amerikan Ehliyeti sitesinden uluslararası sürücü belgemi 9 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Yurtdışı tatillerimde çok faydasını görüyorum araç kiralarken ve kendi ehliyetimi güvende hissediyorum.
Ahmet Sarılı
Bankacı
Herşey için teşekkürler. Çok memnun kaldım 1 haftada ehliyet elime ulaştı. Yurt dışında ehliyet sorunu yaşıyordum sayenizde çözüldü. Çevreme sizi tavsiye edeceğim.
Müjdat Pekcan
Finans Direktörü